خمیردندان فوراور

Bright Toothgel

حاوی:

آلوئه‌ورا باربادنسیس میلر،

 بی‌‌پروپولیس (بره‌موم زنبور عسل)،

 عصاره نعنا و بدون فلوراید(Fluoride free)

0 تومان بدون مالیات
توضیحات

خمیردندان فوراور 

ترکیب بره‌موم زنبور عسل (بی‌پروپولیس) و آلوئه‌ورای تثبیت‌شده فوراور، این خمیردندان را به منحصرترین و خاص‌ترین خمیردندان موجود در مارکت دنیا تبدیل کرده است.

و عصاره نعنای موجود حس تازگی و سبُکی خاصی به محیط دهان شما می‌بخشد.

به شما قول می‌دهم شیفته این محصول خواهید شد.

خمیردندان فوراور در مهار فرآیند پوسیدگی دندان‌ها (با مهار آنزیم‌های عامل پوسیدگی) بسیار مؤثر است.

و به علت ترکیب آلوئه‌ورا و بره‌موم زنبور عسل (بی‌پروپولیس) درمانی فوق‌العاده مؤثر و طبیعی برای مشکلات لثه مثل خونریزی، التهاب لثه، بوی بد دهان، مشکلات دندان و غشای مخاطی است.

- خمیردندان فوراور مناسب برای دندان‌های حساس

- مناسب برای افراد سیگاری

- مناسب برای تمام اعضای خانواده به خصوص کودکان ،

- مناسب در رفع برفک دهان

- مناسب در بهبود عقب‌نشینی لثه (پریودنتیت)

- مناسب برای افرادی که دندان مصنوعی دارند، مخصوصاً دندان مصنوعی در فک بالا (عارضه دنچر استوماتیت)

- بسیار مناسب در بهبود چشمگیر آفت دهان

توضیحات تکمیلی:

کاربرد خمیردندان فوراور برای دندان‌های حساس:

به این ترتیب که با کاهش حساسیت بیش از حد عاجی (در شرایط آزمایشگاهی با اسکن میکروسکوپ الکترونی مشاهده شد که بره‌موم زنبور عسل (بی‌پروپولیس) توبول‌های عاجی را مسدود می‌کند) مناسب دندان‌های حساس است. حساسیت شدید عاج دندان به صورت یک درد شدید و کوتاه در عاج دندان تعریف می‌شود که در پاسخ به محرک‌های لمسی، حرارتی یا شیمیایی بروز می‌کند و نمی‌تواند به هیچ یک از انواع بیماری‌های دندان نسبت داده شود.
کاربرد خمیردندان فوراور در التهاب لثه:
تأثیر خمیردندان فوراور بر التهاب لثه (بیماری‌های پریودنتال) و بافت محافظ دندان به دلیل وجود آلوئه‌وراست. آلوئه‌ورا حاوی آنتراکینون‌هایی‌ است که به طور فعال از طریق اثرات ضد التهابی طبیعی،  درد و التهاب لثه را کاهش می‌دهد.
بره‌موم زنبور عسل (بی‌پروپولیس) به طور گسترده‌ای در دندان‌پزشکی مورد استفاده قرار گرفته است. اولین منبعی که کاربرد آن را مشخص می‌کند کتابی با عنوان The Carbodini است که در قرن ۱۳ انتشار یافته و در آن به نقش سودمند بره‌موم در پوسیدگی دندان و بیماری‌های لثه اشاره شده است. از آن پس به خاطر خاصیت ضد میکروبی آن (شامل فعالیت ضد باکتری، ضد قارچ و ضد میکروب) بره‌موم در موارد پیش‌گیری و درمان پوسیدگی و سایر بیماری‌های دندانی، محیط رشد موقت دندان‌های کنده ‌شده، حساسیت شدید دندان‌ها، مواقع استفاده از دندان مصنوعی و نیز التهابات لثه مورد استفاده قرار گرفته است.
خمیردندان فوراور بهترین گزینه برای افراد سیگاری:
وجود تؤامان بره‌موم و آلوئه‌ورا در خمیردندان فوراور، این محصول را به خمیردندان ایده‌آل افراد سیگاری تبدیل کرده است؛ به این جهت که به علت سینرژیک‌ شدن خواص ضد جرم و ضد پلاک بره‌موم زنبور عسل در جلوگیری از تشکیل جرم دندان (پلاک دندان) بسیار مؤثر است. «تأثیر بازدارنده بره‌موم زنبور عسل بر میزان تبدیل کلسیم فسفات غیر بلوری به هیدروکسی آپاتیت که در تشکیل جرم دندان».
خمیردندان فوراور در رفع برفک دهان بسیار مؤثر است:
به علت خواص ضد قارچی و ضد باکتری قابل توجه بره‌موم زنبور عسل و آلوئه‌ورا بر میکروارگانیسم‌های دهان از جمله «کاندیدا» (Candidada albicans) که عامل اصلی ایجاد برفک دهان است.
خمیردندان فوراور در بهبود پریودنتیت لثه (و کاهش تحلیل استخوانی ناشی از پریودنتیت)
خمیردندان فوراور در مراحل ابتدایی پریودنتیت لثه بسیار مؤثر عمل می‌کند، (اگر التهابات لثه جدی گرفته نشود، منجر به التهاب بافت‌های اطراف دندان شده که جزو التهابات جدی لثه محسوب می‌شود و باعث جداشدن لثه از دندان و تحلیل استخوان حمایت‌کنندة دندان می‌شود).
خمیردندان فوراور در بهبودی زخم جراحی لثه و بهبودی چشم‌گیر زخم‌های حفره آلوئولار پس از کشیدن دندان
خمیردندان فوراور در بهبودی مؤثر آفت‌ دهان:
استوماتیت یا آفت عودکننده، یک اختلال زخم‌شونده دردناک است که در حفره دهان بروز می‌کند و علت آن ناشناخته است.
نوعی ماده ضد عفونی‌کننده و ضد ویروس در بره‌موم زنبور عسل وجود دارد که باعث بهبود چشم‌گیر آفت دهان می‌شود.
خمیردندان فوراور مؤثر در بهبود زخم‌های مزمن ناشی از دندان مصنوعی به خصوص در فک بالا:
دنچر استوماتیت به التهاب غشایی مخاطی زیر دندان مصنوعی اطلاق می‌شود. دنچر استوماتیت یک بیماری مزمن دهان است که بیمارانی که دندان مصنوعی به خصوص در فک بالا دارند از آن رنج می‌برند.
*یادآوری؛ تاریخ مصرف مسواک‌ها حداکثر ۳ ماه است و بعد از ۳ ماه مسواک کارآیی لازم را ندارد.جزئیات محصول

مشخصات

مقدار
130 گرم
نظرات
بدون نظر

فهرست

تنظیمات